POCO F6 5G, global lansmandan önce IMDA’da görüldü

Redmi, önümüzdeki aylarda yerel pazarında Redmi 70 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu cihazlardan bazılarının, Çin dışındaki pazarlarda POCO markası altında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Poco F6 5G’nin, Redmi K70e’nin yeniden markalanmış bir versiyonu olarak IMDA veritabanında sertifikalandığını daha önce görmüştük. Şimdi ise, Poco F6 Pro da IMDA sertifikasyon veritabanında ortaya çıktı.

Bir duyum kanalı, POCO F6 Pro‘nun 23113RKC6G model numarası ile IMDA sertifikasyonunu ortaya çıkardı. Bu model numarası, cihazın POCO F6 Pro’nun küresel modeline ait olduğunu iddia eden daha önceki bir sızıntı ile uyumlu. Listeleme herhangi bir özellik detayı açıklamasa da, telefonun Singapur’da piyasaya sürüleceğini doğruluyor.

POCO F6 5G, global lansmandan önce IMDA’da görüldü

Redmi K70 için beklenen özellikler arasında Full HD+ AMOLED ekran, 120 Hz yenileme hızı ve HDR10+ bulunuyor. Cihazın, Snapdragon 8 Gen 2 SoC ile Adreno GPU tarafından güçlendirilmesi ve kutudan çıkar çıkmaz MIUI 14 tabanlı Android 14 ile çalışması bekleniyor. Ayrıca, 90W hızlı şarj desteği olasılığı da konuşuluyor.

Redmi, özellikle son zamanlarda fiyat performans odaklı akıllı telefonlarda oldukça önemli işlere imza atan bir marka olduğu için, Çinli şirketin bu yeni telefonuyla nasıl bir performans sergileyeceği de ayrıca merak ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x