Heidi Klum’un tatil pozlarına beğeni yağdı

90’lı ve 2000’li yıllarda podyuma damga vuran ve son dönemde ABD’de yayınlanan bir yetenek yarışmasında jüri olarak görev alarak şöhretini katlayan Alman manken Heidi Klum’un Karayipler’deki tatili devam ediyor…

Son günlerde kişisel Instagram hesabı üzerinden Karayipler’deki tatilini anbean paylaşan Klum’un pozları gündem oldu. Egzotik tatil beldesinde müzisyen eşi Tom Kaulitz ile aşk tazeleyen 50 yaşındaki Klum’un pozları büyük ilgi gördü.

Deniz, kum ve sıcak havanın tadını çıkaran Klum, denizde üstsüz çekilmiş pozlarını paylaştı. Güneş gözlüğü ve şapka ile denize giren ve renkli bir deniz simidinde poz veren Klum’un pozlarına adeta beğeni yağdı.

Bir dönemin meşhur gruplarından Tokio Hotel’in gitaristi olan Kaulitz ile aralarında 16 yaş fark olan Klum daha önce, “Bu yaş farkını gerçekten çok düşünmüyorum” demişti.

1997-2002 yılları arasında Ric Pipino ile evli olan Klum, 2005-2014 yılları arasında ise ünlü şarkıcı Seal ile birlikteydi. Klum’un önceki evliliklerinden dört çocuğu bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x